Rodokmen - Artemis Terra vrh A
O
T
E
C


V
A
T
E
R
CH Nani's
American Yankee

SN641538/02 imp. USA





Tituly (tittles)
Champion PL
Junior Champion PL
World junior champion
BOB
CACIB
RCACIB



Zkoušky (prufungen)
RKPW-I
PW-I



HD-A


CH Nani's Concert Master

SN197256/06



Tituly (tittles)
Champion


Zkoušky (prufungen)
Senior Hunter


CH Baht N' Greywind Playn' The Game

SN 008296/03

Champion

CH Greywind´s
The Snowman

SF 483685
CH Greywind´s Jack Frost

CH Colsidex Standing Ovation
CH Graywind´s Ashley Frost
CH Nani´s Carte Blanche
CH Reiteralm's Rio Fonte Sandade
CH Nani's Soul Sister
CH Baht's Cuttin Corners

SF 528959
CH Greywind´s Jack Frost

CH Colsidex Standing Ovation
CH Graywind´s Ashley Frost
CH Nani's Poison Ivy
CH Nani's Kona Gust
CH Nani's Apple-Sass
CH Nani's Perfect Cadence

SM 909537/06


Champion


Junior Hunter

CH Nani's Baht A Pack A Trouble

SF 185449

CH Valmar's Xtra Copy BROM

CH Valmar's Jazzman C.D
CH Valmar's Serendipity
CH Nani's Poison Ivy
CH Nani's Kona Gust
CH Nani's Apple-Sass
CH Nani's Kookaburra

SF 326886

CH Akorats Legionnaire

CH Colsidex Standing Ovation
CH Arimar's Prelude Of Arokat
CH Forshadow Nani's Crystal Vision
CH Nani's Kona Gusk
CH Nani's Crystal Key
CH Nani's Good
Time V Hollyhaus

SN 366293/01



Tituly (tittles)
Champion


Zkoušky (prufungen)
Junior Hunter
CH Midnite Magic
Von Holly Haus

SN 092057/06


Champion
CH Nani's Southern Cross

SF 232694

CH Akorats Legionnaire

CH Colsidex Standing Ovation
CH Arimar's Prelude Of Arokat
CH Forshado Nani's Crystal Vision
CH Nani's Kona Gusk
CH Nani's Crystal Key
CH Phoebe's March Fashion

SM 854150/06
CH Krista Sue's Scout Master
CH Nani's Hawaiian Punch
CH Krista Sue's Storry Lidocken
CH Willoway's April Fashion
CH Nani's Master Charge
CH Roschel's May Fashon
CH Nani's Knocker

SN 058114/05

Champion

Junior Hunter
Companion Dog
Tracking Dog

CH Nani's Clas Clown

SM 829728/04

CH Nani's Bath a Pack a Troube

CH Valmar's Xtra Copy
CH Nani's Poison Ivy
CH Nani's Kookaburra

CH Akorats Legionaire
CH Forshadow Nani's Crystal Vision
CH Sanbar Telmar Its Only Rumor

SM 883134/04
CH Ann's Magic Von Der Reiteralm
CH Eric v. Sieben
CH The Rajah's Magic v.d.Reiteralm
CH Brywood Sanbar's Hof Ticket
USCH Colsidex Nani Reprint JH
The Farm's Ride Sally Ride CD
M
A
T
K
A


M
U
T
T
E
R
CH Vanda Anisok

ČLP/VOK/3827/01





Tituly (tittles)
Champion CZ
Champion SK
BIG 4
BOB
Vítěz Slovenska
Res.CACIB 2x
CAC CZ 2x
Res.CAC CZ 2x
CAC SK 2x
Res.CAC SK
Výborná



Zkoušky (prufungen)
LZ-I.c.
PZ-I.c.
SVP-I.c.
ZZZ
ZZP 1
ZZP 2
ZZP 3
ZVP 1
RHE
RH-TA
RH-TB
RH-FLA
VZ 1
VZ 2
ZOP
ZPU 1


Caesar od Frejlachů

ČLP/VOK/3043/97



Tituly (tittles)
Výborný


Zkoušky (prufungen)
U-VZ-III.c
PZ-I.c.
Cen z Loun

ČLP/VOK/2460/95


v.d.


PZ-I.c.
Alt z Bukovských vrchů

ČLP/VOK/1902/82
Brit z Hornic
Apoll vom Rheingau
Bora z Rejšic
Mona z Hornic
Judex du Maneir Hante
Aida z Bukovských vrchů
Cina Nestor

ČLP/VOK/2100/88
Astor z Pocínovické samoty
Brit z Hornic
Fosana Ingrid
Zita Nestor
Brutus z Dianiny Smečky
Ita Nestor
Rita z Lišova

ČLP/VOK/2649/93


Res.CACIB
výborná


PZ-I.c.
Brid z Jizerska

ČLP/VOK/1958/84
Brid V.Forst Horice
Blesk z Pocínovické Samoty
Otti vom Zehnthof
Alka z Jizerska
Brit z Hornic
Aida z Bezdězských lesů
Bona z Pocínovické samoty

ČLP/VOK/2022/88
Cyr z Konšelova dvora
Amor z Uničovska
Asta z Konšelova dvora
Ada Von Forst Hořice
Arco vom Selztal
Otti vom Zehnthof
Nora z Javorové aleje

ČLP/VOK/3410/00



Tituly (tittles)
CACA
CAJC
Res.CAC
Oblastní vítěz
výborná


Zkoušky (prufungen)
PZ-I.c.
LZ-II.c
ZV-I.c.

Dar z Kněžího háje

ČLP/VOK/2944/95


BOB
Res.CACIB


PZ-I.c.
ZV-II.c.
Ben od Mumlavy

ČLP/VOK/2762/93
Jas Nestor
Castor vom Zuckermantel
After Nani´s Beautiful Butter
Dyna z Loun
Gari ze Smržova
Cina Nestor
Citra Jomapo

ČLP/VOK/2795/94
Ax z Černé vsi
Alt z Bukovských vrchů
Ira z Konšelova dvora
Bessy z Hobšovského mlýna
Astor z Pocínovické samoty
Dáša z Krokočínských lesů
Dita z Podkunoví

ČLP/VOK/2995/96


CAC
Klubový vítěz


U-VZ-I.
PZ-I.c.
Vix z Hajnice

ČLP/VOK/2817/94
Caesar Vom Barental
Erbo v.d. Lipee
Anka vom Weimaraner Zwinger
Puma z Hájnice
Borek z Hobšovského mlýna
Cony v. Bad Deutsch - Altenburg
Ajda z Altova dvora

ČLP/VOK/2806/95
Gari ze Smržova
Evar od Rášů
Faba ze Žatin
Hery Kajka
Fron z Krokočínských lesů
Gery Kajka