cz      uk                                                                                                            Eva Vošmiková, Lhota 18, 273 01 p.Kamenné Žehrovice, tel. +420 604 440 218, e-mail: artemisterra@seznam.cz
flash
Online objednávka
Potřebujete krmivo pro psy
nebo kočky? Vodítka, obojky
a vůbec potřeby pro Vaše miláčky ?

více zde ››
Více zde ››

Artemis terra
Chovatelske potreby
www.weimaranerpedigrees.com
Seznam psů - dárců krve
lovecký pes v nouzi
ohaři v nouzi
Fitmin
Zkuste Firefox!
ZBK Liberec
Novinky

3.3.2008    Inzerce
foto Chovatelská stanice od potoka Kačáku zadá štěňátka výmarského ohaře krátkosrstého. Více v inzerci.

Štěňátka po Artušovi a Fany jsou už zadaná.
[ Inzerce

2.3.2008    Nový design stránek
Ke dnešním osmým narozeninám Ennušky jsme jako dárek připravili nový design stránek. Ne všechno je doděláno a předěláno, ale drtivá většina je funkční. Pokud by Vám něco nefungovalo, tak se omlouváme a prosíme Vás, abyste případné chyby psali na mail jindranecas@seznam.cz nebo volejte oslavenkyni, tedy Ennušce, když to jsou její stránky :-)

[ Home

19.2.2008    Inzerce - Výmarský ohař štěňátka
foto V inzerci naleznete:
Chovatelské stanice Prodmasua Praga zadá štěňata Výmarského ohaře krátkosrstého s průkazem původu. Otec: Blanko von der Klinge.
Matka: Andy Prodmasua Praga.
[ Inzerce

19.2.2008    Artuš tatínkem
foto Artušovi se 15. února narodilo 7 štěňátek, 2 kluci a 5 holčiček. Maminkou je Alka z Kovářova dvora.
Více v inzerci.
[ Inzerce

8.2.2008    Artuš 2. krytí
foto Opět radostná novinka 6.2.2008 Artuš Artemis Terra nakryl Šárku z Dančí Paseky. V případě zájmu o štěňátka kontaktujte chovatele Jandovský Jiří, tel: 774 264 427. Chovatelská stanice z Chobot.
[ Artuš Artemis Terra

7.2.2008    Inzerce - Výmarský ohař
foto V inzerci naleznete:
Pro 6. letého výmaráka hledáme nové majitele. Je to krásný zdraví pejsek, který potřebuje hodně pohybu a páníčka, který by měl čas se mu patřičně věnovat. Bohužel u nás nastala taková rodinná situce (miminko), kdy se již pejskovi nemůžeme náležitě věnovat, jak by potřeboval a je nám ho líto, když takhle strádá. Je opravdu pěkný, ale velmi živý a vyžaduje si neustálou pozornost. Proto touto cestou sháníme vhodného zájemce, který by vše potřebné našemu pejskovi zajistil.
Více info na 724122704. E-meil: dolezalek@instinkt-online.cz
[ Inzerce

5.2.2008    Obedience
foto V sobotu jsme se z Airrou byli podívat na treninku Obedience - dokonalá poslušnost. Bylo to super. Trénink vedla Kristýna Másilková, za pomocí pamlsků a bez vodítka. Velmi se mi líbil styl učení a hlavně přístup Kristýny, která všechny trpělivě opravovala, do té doby, až to zvládli správně. Za fotky děkujeme Hance.
[ Obedience ]  [ Fotky

5.2.2008    Inzerce - Knírač
foto V inzerci naleznete:
Knírač velký černý, pes, nar.6.7.2006, s PP,Commodus Black Dvomaro hledá nový domov. Je zdarma pro vážné zájemce, kteří se mu budou věnovat. Pes je dobře živen, milovám, ale začal utíkat. Pes se nudí, za plot na procházky nechodí. Venku je určitě větší dobrodružství než v bazaru.Pes je výborné povahy.
Více info na 724122704.
[ Inzerce

4.2.2008    Lovecké akce
Pod výchovou a výcviken naleznete plán loveckých akcí na rok 2008. Tzn. jarní svody a lovecké zkoušky.
[ Lovecké akce 2008

1.2.2008    Procházka VOK
foto 30. ledna jsme si v ramci zavážení granulek dali prochazku s Garýskem v Prokopském údolí. A potkali jsme Artuše s Annie, Cirou a Agátou. Takže krásná procházka se sedmi šedivkama :o). Děkujem za fotky.
[ Enny - Vanda Anisok ]  [ Airra Artemis Terra ]  [ Artuš Artemis Terra ]  [ Gary z Postupických lesů ]  [ Annie Monvi Salvia

11.1.2008    Artuš otcem!
foto S radostí Vám oznamujeme, že Artuš Artemis Terra úspěšně nakryl Alku z Kovářova dvora a v polovině února by se měli narodit malý "Artušátka" :o) .
Vice informací v inzerci, nebo na stránkách Artuše či Alky.
[ Inzerce ]  [ Chovatelská stanice z Kosířského vrchu ]  [ Artuš Artemis TerraArchiv novinek
› Novinky   › Artemis Terra   › Výmarský ohař   › Vše o štěněti   › Co vědět o psech   › Výcvik a výstavy   › Galerie   › Kontakt   › Odkazy   › Sitemap               Created by Jindřich Nečas | Design by Jindřich Nečas 2008

odrazka Výmarský ohař patří mezi nejstarší plemeno kontinentálních ohařů. Jeho původ nebyl nikdy zcela objasněn. Historické prameny uvádějí několik teorií o vývoji plemene. Všechny se opírají o důkazy v podobě fyziognomie a vlastností předků a současného psa, či jeho vloh pro určitý typ práce. Teorie se hodně liší a mnohdy si i odporují. Žádnou z nich nemůžeme považovat za plně ověřitelnou.

Středně velký až velký lovecky upotřebitelný pes. Pracovní pes, s hezkou formou, silný, se silně vyvinutou muskulaturou. Pohlaví psa resp. feny má být jasně vyjádřenou.

Mnohostranný, snadno ovladatelný lovecký pes, s vyrovnanou povahou a vášní pro lovecké upotřebení, se systematickým a vytrvalým vyhledáváním, nikoli však nadmíru temperamentní. Čich pozoruhodné kvality. Ostrý na škodnou a kořistnický, též ostražitý, ne však agresivní. Spolehlivý ve vystavování a při práci ve vodě. Pozoruhodná tendence k práci po střelbě.